Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Holandia » Amsterdam » Wycieczka rowerowa w małej grupie po centrum Amsterdamu

Wycieczka rowerowa w małej grupie po centrum Amsterdamu

Amsterdam nazywany jest rowerową stolicą świata. Wycieczka rowerowa dla małych grup po centrum Amsterdamu to doskonały wybór. Przewodnik przybliży Ci bogatą historię i kulturę tego miasta.

Atrakcje jakie na Ciebie czekają?

Amsterdam słynie z wielu rowerzystów, dlatego ta wycieczka to trafny wybór. Odkryjesz zabytki centrum miasta podczas 3 – godzinnej wycieczki rowerowej w grupie do 15 osób. Przewodnik pokaże Ci najważniejsze zabytki, a także mniej znane obiekty. Zobaczysz również słynne hotspoty.

Wycieczka rozpoczyna się w pobliżu dworca centralnego. Będziesz kierować się w kierunku Wysp Zachodnich licznymi zwodzonymi mostami wśród starych magazynów i pracowni artystycznych. Kontynuując podróż wzdłuż kanału Brouwersgracht, odwiedzisz modne dzielnice Jordaan oraz De Negen Straatjes. Zobaczysz również dzielnicę Grachtengordel oraz XVII-wieczne kanały Amsterdamu, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Poczujesz atmosferę centrum i zobaczysz artystów ulicznych wokół Leidseplein Square, ruchliwej dzielnicy teatralnej z tętniącym życiem nocnym.

W Vondelpark, największym parku w Amsterdamie i najsłynniejszym parku w Holandii zaplanowany został odpoczynek. Następnie przewodnik zabierze Cię do dzielnicy muzeów i dzielnicy De Pijp. Przejedziesz również przez kultowy Magere Brug (chudy most) i drewniany most zwodzony nad rzeką Amstel. Następnie dotrzesz aż do słynnego zoo Artis, który prowadzi do Dzielnicy Morskiej. Na miejscu będziesz mieć okazję podziwiać imponującą replikę XVII-wiecznego statku holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej w porcie Salt Harbor.

Atrakcje jakie poznasz podczas wycieczki rowerowej po Amsterdamie

  • Odkryjesz zabytki centrum Amsterdamu z perspektywy roweru podczas 3 – godzinnej wycieczki
  • Zobaczysz piękne mosty zwodzone oraz stare magazyny
  • Przejedziesz obok modnych butików i restauracji w dzielnicach Jordaan, 9 Street i De Pijp
  • Odwiedzisz Dzielnicę Muzeów
  • Opieka profesjonalnego przewodnika

Podróż do Amsterdamu

Jeżeli planujesz podróż z Polski do Amsterdamu skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń autokarowych oraz lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *