Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Hiszpania » Baleary » Krótki kurs nurkowania z instruktorem na Ibizie

Krótki kurs nurkowania z instruktorem na Ibizie

  • Baleary

Udaj się w północną część wyspy Ibiza i nurkuj w krystalicznie czystej wodzie Morza Śródziemnego. Ta wycieczka to idealna opcja dla osób zaczynających swoją przygodę z nurkowaniem oraz dla rodzin chcących spędzić wspólnie czas w nieco inny sposób. Dzięki opiece wykwalifikowanych instruktorów nurkowania gwarantujemy świetną zabawę dla każdego.

Atrakcje jakich doświadczysz podczas kursu nurkowania?

Wystartuj z San Antonio i skorzystaj z profesjonalnego kursu nurkowania dla początkujących. Południowa część Ibizy, a właściwie jej wybrzeże to idealne miejsce na pierwsze kroki w nurkowaniu – woda jest wyjątkowo przejrzysta. Kurs potrwa około 3-4 godzin i prowadzony jest w małych grupach, co zapewnia kursantom maksymalne bezpieczeństwo.

Tuż po przyjeździe do centrum nurkowania dostaniesz niezbędny sprzęt jak płetwy, maskę, piankę oraz rurkę. Przemieszczając się pomiędzy miejscami, gdzie będziecie nurkować będziesz miał czas na zrelaksowanie się na pokładowym solarium.

Czas na najważniejszy etap, czyli samo nurkowanie. Poznaj kolorowy, podwodny świat z pomocą instruktora. Przed zejściem pod wodę przejdziesz krótki, około 15 minutowy instruktaż, który pomoże Ci się odnaleźć pod taflą wody. Kolejnym etapem będzie założenie butli z tlenem i zejście na głębokość aż 8 metrów! Poczuj wyjątkowe i niepowtarzalne uczucie nieważkości.
Podziwiaj kolorową rafę koralową, pływaj z rybami i ciesz się wachlarzem barw i kształtów. Poznaj morskie życie z bliska. Po licznych przeżyciach czas na ponowne zrelaksowanie się na pokładzie łodzi i powrót do San Antonio.

Co trzeba wiedzić?

  • Pamiętaj, że ta aktywność nie jest odpowiednia dla osób cierpiących na astmę, odmę, choroby krwi i cukrzycę
  • Po nurkowaniu należy odczekać 12 godzin przed wejściem na pokład samolotu
  • Przed nurkowaniem przeczytaj dokładnie wymagania

Miejsce zbiórki:

Spotkaj się przyłodzi lokalnego partnera przed barem Palapa, po lewej stronie. Poszukaj żółtej dwupiętrowej łodzi ze znakiem kompasu. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem aktywności. Adres na bilecie


Podróż na Ibizę

Jeżeli planujesz podróż na Ibizę skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń lotniczych oraz noclegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *