Przejdź do treści
Strona główna » Ameryka Północna » Dominikana » La Altagracia » Punta Cana » Całodniowa wycieczka z Punta Cana na wyspę Saona oraz zwiedzanie Altos de Chavon

Całodniowa wycieczka z Punta Cana na wyspę Saona oraz zwiedzanie Altos de Chavon

Wybierz się na wycieczkę z opcją all inclusive wraz z wykwalifikowanym przewodnikiem po bajecznej wyspie Saona. Poznaj kulturę oraz zwyczaje tubylców, podziwiaj dominikańskie wyroby rzemieślnicze w nadmorskiej wiosce Altos de Chavon.

Co zobaczysz podczas wycieczki?

 • zwiedź urokliwą wioskę Altos de Chavon
 • zrelaksuj się płynąc katamaranem
 • poznaj plusy wyspy Saona
 • skorzystaj z wolnego czasu na plaży i ciesz się słońcem

Miejse zbiórki: Odbiór z hotelu.

Atrakcje jakie na Ciebie czekają?

Całodniowa wycieczka rozpocznie się odebraniem Cię z hotelu przez przewodnika. Pierwszym przystankiem będzie niewielka, ale niezwykle klimatyczna wioska Altos de Chavon, która pozwoli Ci poznać nieco bardziej tutejsze zwyczaje. Przewodnik opowie Ci o zwyczajach mieszkańców o ciekawej kulturze panującej w tym rejonie, a także opowie nieco więcej o tutejszych rzemieślniczych dziełach. Tubylcy skupiają się na wykorzystaniu kolorów, a także elementów przyrody.

Następnym etapem będzie rejs katamaranem. Celem będzie wyspa Saona, uważana przez wielu podróżników jednym z najpiękniejszych miejsc na całej ziemi. To wyjątkowo dziewicza wyspa, która mimo dużego zainteresowania wśród turystów nie została skomercjalizowana. Relaksuj się na jednej z pięknych plaż – to świetna opcja na kąpiel w turkusowej wodzie lub popracowanie nad opalenizną.
Zjedz lunch w formie grilla wśród pięknej scenerii – biały piasek, liczne zielone palmy oraz krystaliczna, przejrzysta woda. Rozkoszuj się tutejszymi kulinarnymi specjałami oraz kolorowymi drinkami.

Co trzeba wiedzieć?

 • Na obiad można wybrać opcję wegetariańską. Dodaj wzmiankę na ten temat podczas dokonywania rezerwacji.
 • Spożywanie alkoholu dozwolone jest tylko dla osób, które ukończyły 18 lat.
 • Udział w wycieczce nie jest zalecany kobietom w ciąży oraz osobom cierpiącym na choroby serca i inne poważne schorzenia.
 • Wycieczka nie jest przystosowana dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Wycieczka odbywa się przy sprzyjających warunkach pogodowych. W przypadku odwołania atrakcji z powodu złej pogody organizator proponuje alternatywny termin albo pełny zwrot pieniędzy.
 • Weź ze sobą aparat fotograficzny i gotówkę na napiwki i zakupy (opcjonalnie).
 • Weź ze sobą strój kąpielowy, ręczniki, krótkie spodenki, sandały, nakrycie głowy, środki ochrony przed słońcem i okulary przeciwsłoneczne.

Podróż na Dominikanę

Jeżeli planujesz podróż do Dominikany skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń lotniczych oraz noclegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *