Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Węgry » Budapeszt » Godzinny rejs po Dunaju w Budapeszcie

Godzinny rejs po Dunaju w Budapeszcie

  • Budapeszt

Zobacz węgierską stolicę z nieco innej perspektywy. Wybierz się w rejs po Dunaju i podziwiaj zabytki z pokładu statku. Obsługa powita Cię drinkiem, który umili Ci poznawanie miasta. Zobacz Zamek Królewski, salę koncertową Vigado, a także inne atrakcje.

Co zobaczysz podczas rejsu?

Wybierz się w wyjątkowy rejs na pokładzie turystycznego statku. Znajdź przystań w parku Szent Istvan, gdzie zostaniesz powitany drinkiem przez obsługę statku (gorące wino zimą, orzeźwiający koktajl latem lub opcja bezalkoholowa). Następnie wyruszycie w rejs Dunajem przepływając koło popularnych zabytków miasta.
Zobacz z nieco innej perspektywy niż zwykle Parlament Narodowy przypominający bajkowy zamek, okazały i wyjątkowo reprezentatywny park Varkert Bazar, a także Zamek Królewski składający się z wielu budynków.
Udaj się na główny, otwarty pokład, który zapewni Ci świetne widoki na panoramę miasta. To idealne miejsce na podziwianie pięknie oświetlonej sali koncertowej Vigardo, a także do obejrzenia zabytków między mostem Rakoczych, a mostem Małgorzaty.
Ten bilet pozwoli Ci poznać miasto z innej strony, a dzięki panującemu klimatowi poczujesz się jakbyś był w barze na wodzie.

Miejsce zbiórki: Dok 42, północna strona. Współrzędne GPS: 47.519928 19.050838, https://goo.gl/maps/HeifnHfJUL62. Około 800 m na północ od mostu Małgorzaty. Skorzystaj z oprogramowania nawigacyjnego swojego urządzenia i wyszukaj lokalizację „Portum Lines”. Bądź w miejscu zbiórki na 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki.

Co trzeba wiedzieć?

  • Dzieciom musi towarzyszyć osoba dorosła
  • Miejsca są zajęte w kolejności przybycia; nie ma przypisanych miejsc

Podróż do Budapesztu

Jeżeli planujesz podróż do Budapesztu skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń autokarowych oraz lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *