Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Węgry » Budapeszt » Całodniowy bilet wstępu do SPA Széchenyi w Budapeszcie

Całodniowy bilet wstępu do SPA Széchenyi w Budapeszcie

  • Budapeszt

Odwiedź popularne, węgierskie spa, które oferuje świetną zabawę oraz relaks w otoczeniu pięknej scenerii. Skorzystaj z 3 odkrytych i 15 krytych basenów, term, centrum wellness oraz spa. To świetna opcja na całodniowy lub kilkudniowy wyjazd rodzinny.

Jakie są atrakcje w SPA Termy Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda?

  • Nielimitowany relaks w jednym z największych europejskich kompleksów spa
  • 18 basenów z ciełą i zminą wodą
  • Szybkie wejscie bez kolejki dzięki wykupionej opcji szybkiego wejścia

Wykup całodniowy karnet do niezwykłego obiektu jakim jest spa Szehenyi. Dzięki wybranej opcji szybkiego wstępu nie będziesz musiał czekać w kolejce przy wejściu.
Szehenyi to największy i najprawdopodobniej najbardziej popularny kompleks term i basenów. Zbudowano go ponad 100 lat temu w stylu neobarokowym, który można podziwiać do dnia dzisiejszego. Poza basenami znajdziesz tutaj także strefę spa z saunami, ze strefą relaksu oraz ofertą masażu.
Na przestrzeni lat obiekt został powiększony – w tym momencie znajduje się tutaj aż 18 basenów, 3 basenów odkrytych oraz 15 otwartych. Obiekt potrzebował dużych zasobów wody, dlatego w 1938 została stworzona studnia, dzięki czemu po dziś dzień turyści mogą cieszyć się naturalnymi wodami termalnymi.
Na miejscu znajdziesz dużo udogodnień, bez problemu zakupisz posiłki oraz napoje, a także ręczniki, klapki, czy stroje kąpielowe.

Miejsce zbiórki: Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji biletowej

Co trzeba wiedzieć?

  • Obiekt jest zamykany o godz. 22.00, ale na miejsce należy przybyć przed godz. 18.00. Bilet ten uprawnia Cię jedynie do jednorazowego wstępu.
  • Godziny otwarcia w okresie świąt: Wigilia w godz. 9.00–13.00 (spa otwarte jest do godz. 14.00); Boże Narodzenie 10.00–17.00 (spa otwarte jest do godz. 18.00), Sylwester 9.00–17.00 (spa otwarte jest do 18.00), a w Nowy Rok 1 stycznia obiekt otwarty jest od 10.00.

Podróż do Budapesztu

Jeżeli planujesz podróż do Budapesztu skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń autokarowych oraz lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *