Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Hiszpania » Wyspy Kanaryjskie » Fuertaventura » Bilet wstępu do Oasis Park oraz przejazd na wielbłądzie na Fuertaventurze

Bilet wstępu do Oasis Park oraz przejazd na wielbłądzie na Fuertaventurze

Odwiedź jeden z ciekawszych zakamarków wyspy, który pozwoli Ci poznać zwierzęta oraz piękną roślinność całego świata. Spędź kilka godzin w tym niezwykłym miejscu i poznaj ponad 3000 zwierzaków takich jak lwy morskie, lemury, wielbłądy, zebry, czy żyrafy. Bilet wstępu zawiera liczne pokazy oraz przejażdżkę na grzbiecie wielbłąda.

Atrakcje jakich doświadczysz podczas wycieczki do Oasis Park?

W południowej części Wyspy Wiatr, a dokładnie w miejscowości La Lajita znajduje się Oasis Park, olbrzymi ogród zoologiczno-botaniczny. To niezwykłe miejsce w którym poczujesz się jak w dżungli. Zobacz ponad 3000 zwierząt z 250 gatunków oraz ponad 1500 gatunków roślin.

Park oferuje przede wszystkim ciekawe pokazy, które ucieszą nie tylko najmłodszych. Obejrzyj pokaz dzikich, drapieżnych ptaków, jednych z większych ssaków morskich, czyli lwów morskich, a także gadów i kolorowych papug. Pobaw się także z tamtejszymi lemurami.

Wybierz jedną z trzech restauracji i zjedz posiłek w niezwykłym miejscu i towarzystwie. Park jest bardzo obszerny, dlatego zagospodaruj sobie cały dzień i wyposaż się w wygodne obuwie. Podziwiaj niezwykłe okazy egzotycznej flory z niemal całego świata.
Na koniec będziesz miał okazję na zdjęcie z niezwykle przyjaznymi żyrafami, a także przejażdżkę na wielbłądzie w największym safari dla wielbłądów w całej Europie.

Miejsce zbórki: Wejscie do parku

Co warto wiedzieć?

  • Cały park jest przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W miejscach, w których odbywają się pokazy ze zwierzętami, są zarezerwowane miejsca na wózki inwalidzkie. W razie potrzeby można także wypożyczyć elektryczny wózek inwalidzki.

Podróż na Wyspy Kanaryjskie

Jeżeli planujesz podróż z Polski na Wyspy Kanaryjskie skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń noclegów oraz lotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *