Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Hiszpania » Majorka » Rejs wzdłuż północnego wybrzeża Majorki z lunchem

Rejs wzdłuż północnego wybrzeża Majorki z lunchem

  • Majorka

Wybierz się w pięciogodzinny rejs po malowniczym północnym wybrzeżu Majorki. Wypłyń katamaranem z portu d’Alcudia i ciesz się pięknymi widokami oraz zrelaksuj się w promieniach hiszpańskiego słońca. Podziwiaj urokliwe zatoki, a także zatrzymaj się w ustronnych zatoczkach i zdecyduj się na kąpiel w krystalicznie czystej wodzie Morza Śródziemnego.

Co zobaczysz podczas rejsu?

Wypłyń z malowniczego portu d’Alcudia w kilkugodzinny rejs po niezwykle pięknym wybrzeżu Majorki. Zobacz wyspę z innej perspektywy i podziwiaj barwne krajobrazy. Wybierz jedną z dwóch opcji wypłynięcia katamaranem – poranny rejs lub rejs o zachodzie słońca.

Przepłyniesz koło wielu wyjątkowych miejsc. Jednym z nich będzie robiąca ogromne wrażenie zatoczka Coll Baix, która zachwyci Cię turkusowym kolorem wody oraz dziką plażą. Kolejną zatoką, którą warto odwiedzić jest Pollenca, gdzie będzie przeznaczony czas na nacieszenie się kąpielą oraz chwila na spacerowanie w pobliżu słynnej plaży Formentor.

Majorka to nie tylko krystalicznie czysta woda, ale również góry. Podziwiaj je płynąc katamaranem jednocześnie relaksując się na przystosowanych do tego siatkach. Organizator zapewnia uczestnikom darmowy dostęp do sprzętu snurkowania, do kajaków oraz desek.
Na pokładzie będzie przygotowany lunch składający się z grillowanych dań, sałatek, pieczywa oraz owoców. Przed powrotem będzie przewidziany kolejny przystanek dla osób chcących poopalać się na plaży lub nacieszyć ciepłymi wodami Morza Śródziemnego.

Miejsce zbiórki: Budka Alcudia Sea Trips -–Transportes Marítimos BRISA. Passeig Marítim, 07410 Port d’Alcúdia, Illes Balears.

Co trzeba wiedzieć?

  • nie zapomnij wziąć ze sobą kremu ochronnego
  • dostosuj strój do pogody


Podróż na Majorkę

Jeżeli planujesz podróż na Majorkę skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń lotniczych oraz noclegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *