Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Hiszpania » Barcelona » Barcelona – bilet szybkiego wstępu do Sagrada Familia

Barcelona – bilet szybkiego wstępu do Sagrada Familia

Sagrada Familia, czyli Świątynia Pokutna Świętej Rodziny to jeden z głównych symboli Barcelony. Dzięki biletowi szybkiego wstępu ominiesz kolejki. Zwiedź dzieło Gaudiego w swoim tempie. Możesz wybrać opcję z audioprzewodnikiem.

Co zobaczysz podczas jednodniowej wycieczki?

Sagrada Familia to niezwykłe dzieło Antoniego Gaudiego. Wyjątkowa świątynia jest jednym z najczęściej odwiedzanych zabytków nie tylko Barcelony, ale też całej Hiszpanii. Dzięki biletowi szybkiego wstępu ominiesz kolejkę. Możesz zwiedzać we własnym tempie lub też wybrać opcję z audioprzewodnikiem. Zobaczysz m.in tutejsze muzeum i szkołę.

Sagrada Familia zachwyca zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Jej budowa rozpoczęła się w 1882 roku i trwa aż do dzisiaj. Świątynia została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Łączy w sobie gotyckie i secesyjne formy. Kościół zbudowany jest na planie krzyża.

Atrakcje jakie na Ciebie czekają?

  • Priorytetowy bilet wstępu do Sagrada Familia
  • Zwiedzanie świątyni we własnym tempie
  • Audioprzewodnik w wybranym języku

Co trzeba wiedzieć:

  • Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godziny przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
  • Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie. Jego ważność wynosi 1 dzień. Do Bazyliki można wejść tylko w zarezerwowanym czasie lub do 15 minut później.
  • Audioprzewodnik dostępny w następujących językach: hiszpański, kataloński, chiński, angielski, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, japoński, portugalski, rosyjski, koreański, szwedzki, fiński, polski, niderlandzki. Audioprzewodnik jest dostępny po kliknięciu czerwonego paska na kuponie Sagrada Familia. Jest dostępny tylko dla dzieci w wieku powyżej 11 lat
  • Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich.
  • Maksymalna liczba uczestników to 9.
  • Cena zawiera bilet szybkiego wstępu do kościoła Sagrada Familia, aplikację audioprzewodnika oraz opłatę za rezerwację. Dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej wstęp jest bezpłatny.
  • Niedozwolone są krótkie spodenki i spódnice, bezrękawniki. Nie wolno wnosić jedzenia i napojów.

Miejsce zbiórki: Carrer de la Marina, wejście priorytetowe dla posiadaczy rezerwacji online, Sagrada Familia, Barcelona. Do bazyliki można wejść najpóźniej 15 minut po zarezerwowanej godzinie.


Podróż do Hiszpanii

Jeżeli planujesz podróż z Polski do Hiszpanii skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń autokarowych oraz lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *