Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Francja » Paryż » Jednodniowy bilet do Disneylandu – bez kolejek i czekania

Jednodniowy bilet do Disneylandu – bez kolejek i czekania

  • Paryż

Spędź niezapomniany dzień w jednym z najbardziej magicznych miejsc w całej Europie. Wybierz jedną z opcji biletowych Walt Disney Studios lub Disneyland Park i ciesz się dziesiątkami atrakcji związanymi z Twoimi disneyowymi ulubieńcami. Zrób zdjęcie z Kopciuszkiem, przybij piątkę z Myszką Miki lub porozmawiaj z Piotrusiem Panem.

Co zobaczysz podczas wycieczki?

  • korzystaj z wielu atrakcji parku rozrywki
  • spotkaj swoje ulubione, bajkowe postacie
  • oglądaj pokazy i bierz udział w przeróżnych paradach

Atrakcje jakie na Ciebie podczas wycieczki do Disneylandu

Wybierz jedną z dwóch opcji Disneyland Park lub Park Walt Disney Studios.

Disneyland Park pozwoli Ci przenieść się w miejsce pełne magii, niespodzianek i uśmiechu. Odwiedź aż 5 niezwykłych krain i baw się razem z postaciami z Twoich ulubionych bajek.
Dla osób lubiących dreszczyk emocji polecamy skorzystanie z Góry Gromu oraz Star Wars Hyperspace Mountain, które na pewno podniosą Ci poziom adrenaliny. Na każdym kroku będziesz mógł spędzić wesoło czas ze swoimi najbliższymi i postaciami znanymi z ekranów – od morskich klimatów Jacka Sparrowa, po krainę czarów Szalonego Kapelusznika.
Nie przegap spotkań z pięknymi księżniczkami i innymi ulubieńcami; będziesz miał okazję zrobić zdjęcie z Królewną Śnieżką, czy porozmawiać z Arielką.

Park Walt Disney Studios pozwoli Ci poznać ukochane filmy ze strony produkcji. Zwiedź 4 plany zdjęciowe, odkryj ich tajemnice i obejrzyj niezwykłe przedstawienia. Będziesz miał niepowtarzalną okazję zadebiutowania na dużym ekranie i poczuć magię kina.

Miejsce zbiórki: Udaj się bezpośrednio do bramek obrotowych przy wejściu i okaż e-bilet na swoim urządzeniu przenośnym lub bilet wydrukowany na kartce A4 (w pionie). Upewnij się, że jakość druku jest dobra.

Co trzeba wiedzieć?

  • Na biletach znajdować się będzie wyłącznie imię i nazwisko głównego uczestnika.
  • Jeśli dokonujesz rezerwacji na ten sam dzień, pamiętaj, że zeskanowanie biletu przy wejściu będzie możliwe dopiero po 1 godzinie.
  • Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości zmiany imienia i nazwiska widniejącego na bilecie.
  • Nowy bilet FASTPASS można uzyskać tylko wtedy, jeżeli poprzedni został wykorzystany lub 2 godziny po poprzednim.
  • Niektóre atrakcje, przedstawienia lub wydarzenia mogą być odwołane lub ulec zmianie po ponownym otwarciu w zależności od zaleceń władz publicznych dot. bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.
  • 31 grudnia zamknięcie Disney Studios będzie mieć miejsce o godz. 0.30, zaś parku o godz. 18.30.

Podróż do Paryża

Jeżeli planujesz podróż z Polski do Francji skorzystaj z naszych wyszukiwarek noclegów oraz biletów lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *