Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Francja » Paryż » Bilet wstępu na kabaret w Moulin Rouge w Paryżu

Bilet wstępu na kabaret w Moulin Rouge w Paryżu

  • Paryż

Odwiedź jedno z najbardziej kultowych miejsc we Francji, a jednocześnie jeden z najbardziej znanych kabaretów na świecie. Obejrzyj wspaniały pokaz pt.,,Feerie’’ z najlepszymi aktorami i tancerzami na scenie. Podziwiaj błyszczące stroje oraz niezwykłą scenerię popijając lampkę szampana.

Co zobaczysz podczas występu?

Wybierz się na jedno z najsłynniejszych widowisk w całej Europie! Kabaret ,,Feerie’’ autorstwa Doris Haug i Ruggero Angelettiego z choreografią Billa Goodsona to spektakl wart obejrzenia.

Podziwiaj 100 artystów, w tym aż 60 tancerek grupy Doris Girls występujących w przepięknych strojach pełnych piór, kolorów i błyskotek. Warto wspomnieć, że stroje zostały zaprojektowane przez słynnego Corrado Collabucciego oraz wykonane ręcznie w najlepszych paryskich pracowniach.
Sama scena może zaskoczyć Cię wystrojem oraz dbałością o każdy szczegół.

Rozkoszuj się muzyką Pierre’a Porte’a wykonaną przez 80 solistów oraz 60-osobowy chór.
Naciesz oczy i uszy podczas tego zjawiskowego spektaklu i umil sobie czas szampanem serwowanym na miejscu. Przeżyj barwny zawrót głowy w jednym z najlepszych kabaretów świata.

Co trzeba wiedzieć

  • Bilety do Moulin Rouge mogą być wyprzedane nawet na kilka miesięcy przed planowanym terminem. Radzimy dokonać rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.
  • Wstęp dla dzieci poniżej 6 roku życia jest zabroniony.
  • W Moulin Rouge wymagany jest elegancki ubiór. Marynarka i krawat nie są konieczne, lecz niedozwolone są krótkie spodnie oraz odzież sportowa i obuwie sportowe.
  • Bądź na miejscu na 30 minut przed rozpoczęciem widowiska.

Miejsce zbiórki

Moulin Rouge: 82 Boulevard de Clichy, 75018 Paryż, Francja. Bądź w miejscu zbiórki na 30 minut przed rozpoczęciem przedstawienia.


Podróż do Paryża

Jeżeli planujesz podróż z Polski do Francji skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń autokarowych oraz lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *