Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Czechy » Praga » Średniowieczna kolacja w Pradze z napojami bez limitu

Średniowieczna kolacja w Pradze z napojami bez limitu

  • Praga

Podczas tej kolacji przeniesiesz się w czasy średniowieczne. Spędź wieczór w centrum Pragi. Masz do wyboru kolację składająca się z 3 lub 5 dań z nieograniczoną ilością napojów. Wieczór umilą Ci średniowieczne pokazy fechmistrzów, żonglerów, tańca brzucha, a to wszystko przy niesamowitej muzyce.

Atrakcje jakie czekają Ciebie poczas kolacji?

Podczas tej 3 godzinnej kolacji przeniesiesz się w dawne czasy i poczujesz jak w średniowiecznej tawernie. Wieczór upłynie Ci na smacznej uczcie podczas której zadbano o wszystkie detale. Przygotowano średniowieczny pokaz. Zobaczysz fechmistrzów, żonglerów oraz tancerki wykonujące taniec brzucha przy akompaniamencie muzyki.

Kolacja składa się z 3 lub 5 dań, które są do wyboru w menu. Opcja z 3 posiłkami dostępna jest we wcześniejszych godzinach. Podczas biesiady można pić piwo, wino i napoje alkoholowe bez ograniczeń.
Jest to ciekawy i oryginalny sposób na spędzenie czasu w tym magicznym mieście.

Co warto wiedzieć?

  • Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godziny przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
  • Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie.
  • Czas trwania 3-4 h.
  • Opiekun w języku angielskim.
  • Cena zawiera nielimitowane piwo, wino i napoje bezalkoholowe 3- lub 5-daniowe menu (wieprzowe, drobiowe, rybne, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe – zgodnie z wcześniejszym wyborem), 2,5-godzinne średniowieczne przedstawienie.
  • Wybierz menu z wyprzedzeniem. Dla dzieci dostępne jest 3-daniowe menu: rosół z kury z mięsem i warzywami, pieczona pierś kurczaka z gniecionymi ziemniakami lub frytkami, ciasto własnej produkcji.
  • Jeśli wycieczkę i inne menu zarezerwowano na to samo imię i nazwisko, osoby objęte tymi rezerwacjami będą siedzieć przy tym samym stole.
  • Średniowieczna kolacja odbywa się tylko dla 20 osób i więcej. Jeśli liczba gości będzie zbyt mała, otrzymasz stosowne powiadomienie.

Miejsce zbiórki: Krčma U Pavouka – adres z lokalizacją na kuponie, przy wejsciu skanujesz kod QR


Podróż do Czech

Jeżeli planujesz podróż z Polski do Czech skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń autokarowych oraz lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *