Przejdź do treści
Strona główna » Europa » Austria » Wiedeń » Bilet wstępu na Koncert Orkiestry Mozarta w Złotej Sali

Bilet wstępu na Koncert Orkiestry Mozarta w Złotej Sali

  • Wiedeń

Obejrzyj koncert w jednej z najbardziej znanych sal koncertowych w całej Europie. Posłuchaj wyjątkowych dzieł wybitnych kompozytorów takich jak Mozart, czy Strauss. Koncert odbędzie się w misternie zdobionej Złotej Sali, a wszyscy artyści Orkiestry Mozarta pojawią się w historycznych strojach.

Co zobaczysz i usłyszysz na koncercie?

Przyjdź i wysłuchaj wyjątkowego koncertu w którego repertuarze znajdują się utwory Mozarta i Straussa w jednej z najpiękniejszych sal koncertowych w Europie. Podczas tego wytwornego i eleganckiego wieczoru obejrzysz i posłuchasz występu słynnej Orkiestry Mozarta w Złotej Sali.

Wspomniana wyżej grupa została założona w 1986 roku, a w jej skład wchodzą wybitni artyści koncertujący z Orkiestrą Filharmoników Wiedeńskich, Orkiestrą Symfoników Wiedeńskich oraz innymi prestiżowymi, austriackimi orkiestrami. Poza tradycyjnymi występami Orkiestra Mozarta występuję (tak jak w przypadku tego biletu) w tradycyjnych, historycznych strojach, dzięki czemu pokaz jest jeszcze bardziej widowiskowy.

Posłuchaj 30 niesamowitych muzyków, dwóch popularnych solistów oraz dwóch śpiewaków operowych. Artyści zaprezentują program w stylu akademii muzycznej końca XVIII wieku, oczywiście na najwyższym poziomie. Posłuchaj takich utworów jak ,,Nad pięknym modrym Dunajem’’, czy ,,Marsz Radetzkiego’’.

Co trzeba wiedzieć?

  • Wymagany strój formalny/elegancki
  • Wymień bilet w dowolnym dniu przed koncertem w biurze orkiestry i omiń kolejkę w dniu wydarzenia. Wymiana biletów: Kärntner Straße 51, 3. piętro, otwarte codziennie od 9.30 do 18.00.
  • Bilety można również odebrać w kasie biletowej (Abendkasse) od godz. 19.15.
  • Dostępne są zniżki dla dzieci w wieku 5–18 lat oraz dla studentów w wieku do 27 lat posiadających legitymację ISIC. Nie są akceptowane żadne inne karty/legitymacje. W przypadku braku dokumentu konieczne będzie dopłacenie na miejscu różnicy w cenie (bez możliwości zwrotu kosztów).

Miejsce zbiórki

„Wiener Musikverein” Bösendorferstraße 12.


Podróż do Wiednia

Jeżeli planujesz podróż z Polski do Austrii skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń autokarowych oraz lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *