Przejdź do treści
Strona główna » Azja » Wietnam » Hanoi » Całodniowa wycieczka do Tam Coc, Hoa Lu i Mua z Hanoi

Całodniowa wycieczka do Tam Coc, Hoa Lu i Mua z Hanoi

  • Hanoi

Wybierz się łodzią wiosłową w całodniową wycieczkę w wyjątkowo malownicze miejsca. Odwiedź aż trzy jaskinie, zjedz tradycyjny, wietnamski lunch, a także zwiedzaj tutejsze wioski na rowerze. Odwiedź starożytną stolicę Wietnamy, czyli Hoa Lu i podziwiaj piękne krajobrazy wzdłuż rzeki Ngo Dong.

Co zobaczysz podczas wycieczki?

  • weź udział w rejsie do Tam Coc
  • odwiedź miasteczko Tam Coc i pobliskie wioski
  • zjedz wietnamski lunch
  • odwiedź starożytną stolicę, czyli Hoa Lu
  • wejdź na sam szczyt jaskini Mua

Atrakcje jakich doświadczysz podczas wycieczki do jaskiń Tam Coc, Hoa Lu i Mua.

Swoją wycieczkę rozpoczniesz z samego rana, zostaniesz odebrany ze swojego hotelu w Hanoi. Dotrzyj do pierwszego miejsca po około dwóch godzinach, wypłyniesz z Tam Coc tradycyjną w tych rejonach łodzią zwaną sampanem. Podziwiaj egzotyczne widoki przemieszczając się po rzece Ngo Dong. Następnie odwiedź trzy jaskinie, które na pewno zrobią na Tobie ogromne wrażenie.
Po wodnej przeprawie dotrzesz ponownie do przystani Tam Coc i przesiądziesz się na rower, aby zwiedzać aktywnie. Odwiedź najciekawsze miejsca Tam Coc oraz okoliczne, wyjątkowo malownicze wioski. Nie zabraknie również czasu na odpoczynek i posilenie się w jednej z restauracji – będziesz miał okazję spróbować typowego, wietnamskiego obiadu.
Kolejnym etapem będzie przesiadka na vana, który zabierze Cię do starożytnej, wietnamskiej stolicy Hoa Lu. Zobaczysz tam pochodzące z X wieku świątynie króla Le oraz króla Dinh oraz posłuchasz najciekawszych historycznych informacji. Na sam koniec zwiedzisz popularne w tej części kraju jaskinie Mua oraz będziesz miał okazję podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Tam Coc oraz rzeki Ngo Dong. Powrót do Hanoi przewidywany jest na godzinę 19:00.

Zostaniesz odebrany ze swojego hotelu w Hanoi


Podróż do Wietnamu

Jeżeli planujesz podróż z Polski do Wietnamu skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *