Przejdź do treści
Strona główna » Azja » Japonia » Tokio » Bilet wstępu na wieżę Tokyo Skytree bez kolejki

Bilet wstępu na wieżę Tokyo Skytree bez kolejki

  • Tokio

Tokio to stolica i największe miasto Japonii. Metropolia co roku przyciąga rzesze turystów i ma wiele atrakcji. Jedną z nich są tarasy widokowe Tokyo Skytree. Odwiedź bez stania w kolejce najwyższą konstrukcję Japonii i podziwiaj widoki na rozległe Tokio.

Co zobaczysz?

Tokyo Skytree to jeden z symboli stolicy Japonii. Wieża telekomunikacyjna została zaprojektowana przez architekta Nikken Sekkei. Ma 13 kondygnacji i wysokość do dachu 495 metrów. Najwyższy dostępny dla turystów punkt znajduje się na wysokości 451,2 metra.

Dzięki tej atrakcji możesz odwiedzić wieżę bez zbędnego stania w kolejce. Na 4 piętrze zostaniesz powitany przez personel, który wręczy Ci bilet. Windą dotrzesz na pokład Tembo o wysokości 350 metrów. Jest to duży okrągły pokład z oknami ze wszystkich stron. Podziwiaj panoramę Tokio. Zwróć uwagę na rzekę Sumida, Tokyo Dome czy nawet Tokyo Tower. Dzięki interaktywnym wyświetlaczom łatwo odnajdziesz interesujące Cię miejsca.

Kolejny pokład dostępny dla turystów znajduje się na wysokości 451,2 m. W Galerii zbudowana jest długa, pochyła spiralna rampa, która zapewnia jeszcze bardziej dynamiczny widok na miasto. W drodze powrotnej można zatrzymać się na 345 piętrze, aby odwiedzić sklep z pamiątkami. Z kolei na 340 piętrze znajduje się szklana podłoga, z której rozciąga się imponujący widok na miasto.

Miejsce zbiórki:

  • 4 piętro, kasa biletów priorytetowych Skytree (najbliższa od wejścia zachodniego), Tokyo Skytree, 1-Chōme-1-2 Oshiage, Sumida City, Tōkyō-to 131-0045, Japonia. Stań w kolejce do białej kasy.

Co trzeba wiedzieć?

  • Odwiedź najwyższy budynek w Japonii bez stania w kolejce
  • Podziwiaj panoramiczne widoki na Tokio z tarasu i galerii Tembo
  • Skorzystaj z interaktywnych ekranów, które pomogą Ci znaleźć ciekawe miejsca
  • Podziwiaj miasto stojąc na szklanej podłodze na 340 piętrze


Podróż do Japonii

Jeżeli planujesz podróż do Japonii skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń lotniczych oraz noclegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *