Przejdź do treści
Strona główna » Azja » Azja Zachodnia » Turcja » Kapadocja » Lot balonem nad Kapadocją

Lot balonem nad Kapadocją

Podziwiaj Kapadocję o wschodzie lub zachodzie słońca z gondoli balonu. Zobacz budzącą się do życia magiczną krainę, której fantastyczny krajobraz księżycowy został ukształtowany przez aktywność trzech wulkanów – Erciyes, Hasan i Melendiz.

Co zobaczysz podczas wycieczki?

  • Wschód słońca nad formacjami skalnymi zwanymi bajecznymi kominami, z których słynie Kapadocja
  • Swobodny lot balonem nad niezwykłymi okolicznymi dolinami
  • Lampka szampana po wylądowaniu

Atrakcje jakich doświadczysz podczas lotu balonem

Wsiądź do balonu na ogrzane powietrze i wznieś się wysoko ponad bajeczne formacje skalne oraz wykute w skałach kościoły i domy Kapadocji.

Operator zapewnia transport z hotelu i śniadanie na lądowisku balonów. Kierowca przyjedzie do Twojego miejsca zakwaterowania około godz. 4.00 i zawiezie Cię na lądowisko. Rozgrzej się podczas chłodnego poranka ciepłą kawą i herbatą. Delektując się śniadaniem, oglądaj przygotowywanie balonów do lotu. A gdy słońce zacznie wyglądać zza horyzontu, wznieś się na wysokość 300 metrów i zachwyć się niesamowitą panoramą Kapadocji.

Dzięki podmuchom wiatru przemierzysz góry i doliny w 45-60 minut (w zależności od pogody). Podziwiając unikatowe skały i jaskinie z lotu ptaka.

Darmowy odbiór z hotelu tylko z głównych miast w Kapadocji. Otrzymasz wiadomość e-mail od lokalnego partnera (sprawdź również folder ze spamem)


Podróż do Turcji

Jeżeli planujesz podróż z Polski do Turcji skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *