Przejdź do treści
Strona główna » Azja » Azja Południowo-Zachodnia » Zjednoczone Emiraty Arabskie » Dubaj » Bilet wstępu na największy diabelski młyn na świecie – Ain Dubai

Bilet wstępu na największy diabelski młyn na świecie – Ain Dubai

  • Dubaj

Jedną z flagowych atrakcji Dubaju jest przejazd Ain Dubai, czyli największym diabelskim młynem na świecie. Jest to kolejne rekordowe dubajskie przedsięwzięcie. Oglądaj panoramę Dubaju siedząc w komfortowej klimatyzowanej gondoli z wysokości 250 metrów.

Co zobaczysz ?

Ain Dubai położony jest na Bluewaters Island. To kolejne rekordowe dubajskie przedsięwzięcie. Nic więc dziwnego, że cieszy się dużą popularnością. Diabelski młyn ma wysokość 250 metrów. 48 luksusowych kabin pasażerskich, które otaczają ogromny obwód koła, może jednorazowo pomieścić 1750 gości. Każda kabina ma powierzchnię 30 metrów kwadratowych i 40 miejsc. Podwójne szyby są pokryte wysokiej jakości szkłem z ochroną przed promieniowaniem UV i podczerwienią.

Odkryj miasto z zupełnie innej perspektywy dzięki biletowi Ain Dubai Views. Atrakcja trwa 38 minut. Klimatyzowana kabina pozwala komfortowo podziwiać panoramę tego fascynującego miasta. Możesz wybrać bilet Ain Dubai Views at Sunset, aby zobaczyć Dubaj o zachodzie słońca.

Miejsce zbiórki: Ain Dubai znajduje się na Bluewaters, naprzeciwko Caesar’s Palace Bluewaters Dubai oraz w pobliżu innych najwyżej ocenianych atrakcji turystycznych Dubaju. Kasa biletowa znajduje się u podnóża Ain Dubai, ale zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania. Z Dubaju: Jedź drogą Sheikh Zayed Road E11 w kierunku Abu Zabi, zjedź na węźle 31 w kierunku Al Azraq Street, podążaj za znakami do Bluewaters / Ain Dubai. Z Abu Zabi: Jedź drogą E11 Sheikh Zayed Road w kierunku Dubaju, zjedź na węźle 29 na Garn Al Sabkha St / D59 E, wjedź na Garn Al Sabkha St / D59, podążaj za znakami do Bluewaters / Ain Dubai.

Co warto wiedzieć?

  • Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godziny przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
  • Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne. Kupony muszą być wymienione na bilety.
  • Czas trwania to 38 minut. Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
  • Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich.
  • Cena zawiera:
  • Jeden obrót o 360 stopni w ogólnodostępnej, klimatyzowanej gondoli.
  • Należy zabrać ze sobą dowód osobisty albo paszport.
  • Posiadaczom biletów w wieku poniżej 16 lat musi towarzyszyć osoba dorosła w wieku co najmniej 21 lat.

Podróż do Dubaju

Jeżeli planujesz podróż z Polski do Dubaju skorzystaj z naszych wyszukiwarek noclegów oraz biletów lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *