Przejdź do treści
Strona główna » Azja » Azja Południowo-Zachodnia » Zjednoczone Emiraty Arabskie » Dubaj » Bilet wstępu na 124 i 125 piętro – Burdż Chalifa, Dubaj

Bilet wstępu na 124 i 125 piętro – Burdż Chalifa, Dubaj

  • Dubaj

Kup bilet i wjedź jedną z najszybszych wind na świecie aż na 124 piętro najsłynniejszego wieżowca Burdż Chalifa. Podziwiaj przepiękne widoki na miasto i na pustynię arabską z tarasów widokowych Burdż z punktów widokowych rozmieszczonych na dwóch piętrach. Wybierz wcześniej godzinę wejścia, która pokrywa się z porą zachodu słońca, i podziwiaj zachwycające widoki, stojąc 452 metry nad Dubajem

Co zobaczysz ?

Bilety do Burdż Chalifa umożliwiają skorzystanie z superszybkiej windy, która wywiezie Cię prawie 452 metry nad powierzchnią ziemi na 124. piętro Burdż.

Podziwiaj niesamowite widoki na słynne zabytki miasta z wyjątkowych punktów widokowych na Burdż Chalifa to uznany na całym świecie cud architektoniczny, który góruje nad pustynią w Dubaju. Choć spektakularny z zewnątrz, oglądany z platform widokowych na 124. i 125. piętrze nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Jeśli chcesz zobaczyć zachód słońca z Burdż, zarezerwuj sobie dużo czasu – na miejscu odbywają się kontrole bezpieczeństwa i jest to najbardziej ruchliwa pora dnia.

Co warto wiedzieć?

  • Wszyscy odwiedzający muszą przejść przez kontrolę bezpieczeństwa i pokazać ważny dowód tożsamości
  • Wstęp na 124. i 125. piętro
  • Jeśli naprawdę szukasz luksusowych wrażeń, zarezerwuj bilety VIP PREMIUM na wstęp bez kolejki na 148. piętro.
  • Metro: czerwona linia zabierze Cię bezpośrednio do Burdż Chalifa

Podróż do Dubaju

Jeżeli planujesz podróż z Polski do Dubaju skorzystaj z naszych wyszukiwarek noclegów oraz biletów lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *