Przejdź do treści
Strona główna » Australia » Melburne » Całodniowa wycieczka Great Ocean Road oraz ,,Dwunastu Apostołów”

Całodniowa wycieczka Great Ocean Road oraz ,,Dwunastu Apostołów”

  • Melburne

Odwiedź najpopularniejsze i najbardziej spektakularne wybrzeże Australii, czyli Great Ocean Road. Podziwiaj znaną na cały świat formację skalną nazywaną Dwunastoma Apostołami, która na pewno zrobi na Tobie ogromne wrażenie. To idealna wycieczka dla osób stawiających na aktywne zwiedzanie oraz uwielbiających naturę.

Czy jesteś poszukiwaczem wrażeń?

Odwiedź jedno z kultowych miejsc Australii. Great Ocean Road to wyjątkowo malownicza trasa ciągnąca się wzdłuż południowego wybrzeża Australii licząca aż 243 kilometrów. Charakterystyczne są wysokie klify, które dodają krajobrazom piękna – jest to połączenie zieleni z błękitnym kolorem Morza Tasmańskiego.

Wybierz się na całodniową wycieczkę wzdłuż wybrzeża i zachwyć się niesamowitymi widokami. Zobacz przeróżne formacje skalne, a przede wszystkim ,,Dwunastu Apostołów’’, wapienne kolumny znajdujące się blisko brzegu w Parku Narodowym Port Campbell.

Nie mogłoby zabraknąć zwiedzania wąwozu Loch Ard Gorge, który na pewno jest jednym z symboli tej części Australii. Odwiedź niewielką miejscowość Apollo Bay i zjedz przepyszny lunch.
Przewodnik Twojej grupy opowie Ci o historii tych miejsc i opowie o ciekawostkach, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Wycieczki realizowane są w niewielkich grupach co pozwoli Ci na komfortowe przemieszczanie się pomiędzy miejscowościami.

Miejse zbiórki: MelbourneDay Tour Centrum Federation Square Skrzyżowanie ulic Flinders Street i Russell Street Melbourne VIC 3000

Co zobaczysz podczas wycieczki ?

  • podziwiaj widoki wzdłuż najpopularniejszej drogi w stanie Wiktoria
  • zjedz posiłek w malowniczym Apollo Bay
  • zobacz ,,Dwunastu Apostołów’’
  • podziwiaj tutejszych mieszkańców –  koale i kangury

Co trzeba wiedzieć?

  • Weź ze sobą butelkę wody.
  • Załóż wygodne buty.
  • Jeśli wycieczka nie odbędzie się ze względu na zbyt małą liczbę uczestników, zostanie Ci zaproponowana alternatywna wycieczka tego samego dnia. Będzie Ci wówczas towarzyszyć większa grupa, a transport odbywać się będzie dużym autobusem.


Podróż do Australii

Jeżeli planujesz podróż do Australii skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń lotniczych oraz noclegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *