Przejdź do treści
Strona główna » Ameryka Północna » Stany Zjednoczone » San Francisco » Wycieczka po San Francisco oraz wstęp do Alcatraz

Wycieczka po San Francisco oraz wstęp do Alcatraz

O Alcatraz słyszał chyba każdy, jest miejscem pełnym tajemnic, mrocznych historii, przez co stało się jedną z największych atrakcji San Francisco. Będziesz miał okazję poczuć niepowtarzalny klimat tej wyspy na własnej skórze. Wycieczka obejmuje zwiedzanie miasta, Alcatraz, prom, a także opiekę wykwalifikowanego przewodnika..

Co zobaczysz podczas wycieczki?

  • zobacz najciekawsze atrakcje i symbole miasta w okolicach zatoki San Francisco Bay
  • podziwiaj panoramę San Francisco
  • poznaj przerażające historie z Alcatraz

Atrakcje jakich doświadczysz podczas zwiedzania miasta i Alcatraz

Weź udział w około 4 godzinnej wycieczce po jednym z najpiękniejszych miast Stanów Zjednoczonych – San Francisco. Pomiędzy atrakcjami będziesz się przemieszczał autobusem w towarzystwie przewodnika, który pozwoli Ci poznać San Francisco w nieco ciekawszy sposób.
Zwiedzaj miasto od zatoki po ocean i wykorzystaj piękne widoki do zrobienia wyjątkowych zdjęć. Zobacz wizytówkę miasta z bliska, czyli słynny Golden Gate, a także zatrzymaj się w Twin Peaks, gdzie będziesz miał okazję oglądać 360 stopniową panoramę miasta z wysokości 300 metrów.

Po odwiedzeniu najciekawszych miejsc San Francisco czas na zwiedzanie jednej z najsłynniejszych wysp, czyli Alcatraz. Alcatraz, inaczej zwane ,,Skałą’’ lub ,,Wyspą Głuptaków’’ to byłe więzienie, które funkcjonowało od 1934 do 1963 i było znane jako najlepiej strzeżone miejsce na świecie. Dzięki audioprzewodnikowi dowiesz się o najistotniejszych rzeczach tego miejsca oraz poznasz mroczną historię nieczynnego więzienia o zaostrzonym rygorze.

Miejsce zbiórki:

  • 8:40 – od 478 Post St. San Francisco 94102 (obszar Union Square) 9:00 – od 2800 Leavenworth St i Jefferson St. 94133 (obszar Fisherman’s Wharf)

Co trzeba wiedzieć?

  • Możliwy jest bezpłatny odbiór z wybranych hoteli w San Francisco po potwierdzeniu przez personel działu rezerwacji. Skontaktuj się z miejscowym organizatorem wycieczki w celu potwierdzenia godziny i miejsca odbioru.
  • Bilety wstępu do Alcatraz otrzymasz w miejscu zbiórki w dniu rozpoczęcia wycieczki.
  • Zwiedzanie cel więziennych z audioprzewodnikiem jest dostępne w języku holenderskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, mandaryńskim, portugalskim, rosyjskim i hiszpańskim.


Podróż do San Francisco

Jeżeli planujesz podróż do USA skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń lotniczych oraz noclegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *