Przejdź do treści
Strona główna » Ameryka Północna » Stany Zjednoczone » Nowy Jork » Bilety wstępu do Empire State Building w sercu Nowego Jorku

Bilety wstępu do Empire State Building w sercu Nowego Jorku

Odwiedź Empire State Building w sercu Nowego Jorku. Wybierz bilet standardowy lub z ominięciem kolejki. Podziwiaj wyjątkowe, panoramiczne widoki. Odwiedź dwie atrakcje w cenie jednej (obserwatorium i muzeum interaktywne).

Co zobaczysz ?

Najbardziej znany budynek na świecie to obowiązkowy punkt wycieczki wraz z obserwatorium pod dachem i na zewnątrz, z którego można podziwiać panoramę całego miasta. Poznaj arcydzieła reprezentujące styl art déco, w tym zabytkowe lobby Piątej Alei i murale. W nowym wejściu odwiedzających wita wielka klatka schodowa z dwupiętrowym architektonicznym modelem budynku, a także zaawansowana technologicznie wystawa LED, która przedstawia pokazy światła autorstwa znanych celebrytów.

Nie zapomnij zatrzymać się i zwiedzić nowej wystawy na 2 piętrze w drodze do obserwatorium na 86 piętrze! Cofnij się w czasie i obserwuj ewolucję Empire State Building z interaktywnymi i wciągającymi eksponatami, od czasów budowy w latach 20 do umocnienia jego miejsca w dzisiejszej popkulturze. Zobacz oryginalne plany pięter Empire State Building, dowiedz się, w jaki sposób budynek stał się liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, poczytaj o najemcach, którzy pracują na ukrytych piętrach i obejrzyj najważniejsze wydarzenia związane z rolą budynku w filmach od lat 30.

Adres: Empire State Building Observatory – 20 West 34th Street, Nowy Jork, NY 10001

Co zawiera cena?

  • Wejście do obserwatorium na 86. piętrze
  • Darmowa aplikacja mobilna dostępna do pobrania ze sklepu App Store lub Google Play

Podróż do Stanów Zjednoczonych

Jeżeli planujesz podróż z Polski do USA skorzystaj z naszych wyszukiwarek noclegów oraz biletów lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *