Przejdź do treści
Strona główna » Ameryka Północna » Kanada » Wycieczka z Toronto nad wodospad Niagara

Wycieczka z Toronto nad wodospad Niagara

 • Kanada

Odwiedź najpopularniejszy wodospad świata, czyli kanadyjsko-amerykański wodospad Niagara. Wycieczka obejmuje także degustację win z gwarancją niesamowitych widoków. W sezonie udaj się w rejs pod sam wodospad, natomiast poza sezonem udaj się na wyjątkowy punkt widokowy Skylon Tower.

Co zobaczysz podczas wycieczki?

 • zobacz na własne oczy wodospad Niagara
 • poznaj ciekawe historie, które przedstawi Ci przewodnik
 • skosztuj lokalnych win w jednej z najlepszych winnic w okolicy
 • wypłyń w rejs pod wodospad lub wejdź na wieżę Skylon Tower

Atrakcje jakich doświadczysz podczas wycieczki na wodospad Niagara.

Twoja wycieczka rozpocznie się wcześnie rano. Wyjedziesz autokarem z Toronto w stronę popularnego wodospadu Niagara. Podczas jazdy dowiesz się od licencjonowanego przewodnika ciekawostek dotyczących tego regionu, a w trakcie jazdy zrobicie przystanek w słynnej winnicy. Na miejscu będzie czekała degustacja win (w tym lodowego wina), możliwość zwiedzenia winnicy oraz lokalnego targowiska.

Po degustacji wróć do autokaru i kieruj się w stronę miasta Niagara-on-the-Lake, które oczaruje Cię architekturą i swoją historią. Podziwiaj widoki na rzekę oraz malownicze miasteczko. Przed przyjazdem pod Niagarę zatrzymacie się na świetnych punktach widokowych – zegarze kwiatowym, elektrowni wodnej oraz przełomie Niagary.
Na miejscu będziesz miał kilka opcji do wybrania – możesz skorzystać z czasu wolnego i przez 3 godziny spacerować z gwarancją fenomenalnego krajobrazu w tle. Dla osób lubiących adrenalinę proponujemy rejs pod sam wodospad łodzią Voyage to the Falls. Organizator zaznacza, że opcja jest dostępna jedynie w sezonie i uzależniona jest od pogody. Ostatnią opcją jest wjechanie na wieżę widokową Skylon Tower i podziwianie widoku z innej perspektywy.

Miejsce zbiórki:

 • Spotkaj się przed kawiarnią Starbucks przy hotelu Hilton w centrum Toronto, gdzie Twój przewodnik sprawdzi każdą rezerwację indywidualnie. Prosimy nie wchodzić do hotelu Hilton ani Starbucks, aby prosić o informacje na temat wycieczki, ponieważ żaden z nich nie jest powiązany z wycieczką.

Co trzeba wiedzieć?

 • Rejs statkiem Hornblower jest zależny od pory roku i pogody. Terminy otwarcia zmieniają się każdego roku. W miesiącach zimowych lub w terminach, kiedy rejs statkiem Hornblower się nie odbywa, otrzymasz bilety na taras widokowy wieży Skylon Tower.
 • W prowincji Ontario alkohol mogą legalnie spożywać osoby, które ukończyły 19. rok życia.
 • Jeśli nie chcesz, nie musisz uczestniczyć w degustacji wina. Podczas przystanku w winnicy czeka na Ciebie o wiele więcej atrakcji.
 • Trasa wycieczki nie wybiega poza granice Kanady i nie obejmuje wjazdu do USA.
 • Możesz wziąć ze sobą prowiant lub kupić jedzenie po drodze. Na pokładzie autobusu można spożywać dowolne posiłki i napoje.
 • Wycieczka obejmuje zazwyczaj 3 godziny czasu wolnego przy wodospadzie Niagara, jednak ze względu na ruch, nagłe wypadki, spóźnionych pasażerów lub opóźnień z powodu pogody czas ten może się skrócić.


Podróż do Kanady

Jeżeli planujesz podróż do Kanady skorzystaj z naszych wyszukiwarek połączeń lotniczych oraz noclegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *